Szukajcie a znajdziecie (1 I)

Pasterze pośpiesznie udali się do Betlejem i znaleźli Maryję, Józefa oraz leżące w żłobie Niemowlę. (Łk 2, 16-21)

Pasterze posłuchali słów anioła. Poszli i znaleźli. Znaleźli, bo szukali. Spotkali Go, bo poszli. Moje życie ma być nieustannym poszukiwaniem Boga.

On cały czas- przez różne osoby, sytuacje- mówi mi w którą stronę iść, jak Go odnaleźć. Słowo Boże jest moją nawigacją. Gdy dotrę do Betlejem i uda mi się Go spotkać- nie mogę spocząć na laurach i tam pozostać. Muszę pójść wraz z Nim do świątyni i cały czas kroczyć Jego śladem. Poznawać Go i siebie na nowo. Uczyć się dostrzegać Go w każdym człowieku. Kochać każdego niezależnie od tego kim jest i co robi. Cały czas się rozwijać, uczyć. Trwać blisko Niego. Podążać za Nim. Szukać Go w swoim życiu.

Free Joomla! template by L.THEME